MARCIN, s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors ČR


Užívejte si zimní cestování s přehledem

PEČUJTE O SVÉ MITSUBISHI

Nejen zimní pneumatiky jsou nezbytné pro bezpečné zimní cestování, nechte si při výměně zimního obutí zkontrolovat Váš vůz u odborníků v servisu MITSUBISHI, abyste v zimě cestovali s přehledem a bezpečně.

Spolehlivá funkce zavěšení kol a odpružení je nezbytná pro správnou funkci ABS, stabilizačního systému i dalších moderních asistentů, které zajišťují Vaši bezpečnost. Využijte zvýhodněné nabídky dílů brzd a zavěšení kol, aby byl Váš vůz ve 100% formě a poslouchal Vás na slovo.

Seznam originálních dílů

VYŠKOLENÝ TÝM

Aby byla zajištěna nejkvalitnější údržba vašeho vozu, naši specialisté se pravidelně účastní technických školení týkajících se nejnovějších servisních postupů a technologií. Všichni dealeři pravidelně investují do speciálních přípravků a vybavení, díky čemuž vám poskytují ještě lepší služby.

VYHRAJTE NOVÉ MITSUBISHI ASX NA VÍKEND!

 

Využijte návštěvu servisu ke zkušební jízdě se zbrusu novým ASX 4WD, které je jako stvořené pro zimní cestování a zúčastněte se tak soutěže o zapůjčení vozu na celý víkend s plnou nádrží zcela zdarma.

 • nový motor 2,0 SMART MIVEC
 • automatická převodovka CVT
 • pohon všech kol 4WD
 • LED světlomety

Úplné znění pravidel soutěže naleznete ZDE.

Cenové zvýhodnění - MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

Pokud dáváte u Vašeho staršího vozu přednost cenově výhodnější péči, připravili jsme pro Vás novou řadu náhradních dílů pro údržbu, schválených společností Mitsubishi Motors, MITSUBISHI BUDGET PROGRAM. Nabídka zahrnuje olejové, vzduchové, pylové i palivové filtry, brzdové desky a brzdové kotouče. Spolu s využitím nabídky cenově výhodného motorového oleje Mitsubishi je tak péče o Váš vůz ještě výhodnější. Informujte se o nabídce i pro Váš vůz u autorizovaného dealera nebo si stáhněte kompletní nabídku kliknutím na obrázek modelu vozu.

Lancer

Mitsubishi Lancer

ASX

Mitsubishi ASX

Outlander

Mitsubishi Outlander

L200

Mitsubishi L200

Pajero

Mitsubishi Pajero

*pro stažení aktuální nabídky klikněte na konkrétní ilustrační obrázek vozu

MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

Vidět a být viděn aneb myslete nejen na svou bezpečnost

V nadcházejícím období budete daleko více cestovat za tmy a při špatné viditelnosti. Správná funkce osvětlení je zásadní pro bezpečnost Vaši i dalších účastníků silničního provozu!

Kontrola osvětlení vozidla a seřízení předních světlometů ZDARMA je součástí všech servisních zakázek v období od 7. října do 21. prosince 2019. Vůz bude označen  etiketou potvrzující úspěšné provedení testu. Pokud bude při kontrole, či seřízení světlometů zjištěna nutnost opravy nebo výměny dílů, bude se souhlasem zákazníka rozšířena hrazená zakázka.

Test světel zdarma

Zimní kompletní kola

Zimní komplety jsou sestaveny z originálních disků Mitsubishi a zimních pneumatik od společnosti Nokian Tyres. Typy slitinových kol a pneumatik se liší dle jednotlivých modelů a rozměrů. Matice kol nejsou součástí dodávky, pokud není možné použít původní, je třeba matice objednat samostatně. Informujte se u svého prodejce Mitsubishi o podrobnostech nabídky pro Váš vůz. Uvedené ceny jsou vždy za sadu 4 ks kompletních kol včetně snímačů tlaku TPMS (L200 bez TPMS).

V případě zájmu o samotné zimní pneumatiky kontaktujte Váš servis Mitsubishi, který Vám připraví nábídku zímních pneumatik různých kategorií právě pro Váš vůz a zajistí  odborné přezutí Vašeho vozu.

Jen nejnižší cena pneumatik na internetu nemusí být nejvýhodnější! Váš servis MITSUBISHI nabízí pneumatiky za příznivé ceny včetně komplexních služeb a odběru ojetých  pneumatik ZDARMA! Zároveň zkontroluje Váš vůz tak, aby nedocházelo ke zbytečnému nerovnoměrnému či nadbytečnému opotřebení nových pneumatik.

SPACE STAR

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
14" Ocelový Nokian WR D3 13 980 Kč
15" Slitinový Falken 22 980 Kč

ASX

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
16" Ocelový Nokian WR SUV 3 21 980 Kč
16" Slitinový Nokian WR SUV 3 28 980 Kč

ECLIPSE CROSS

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
16" Ocelový Nokian WR SUV 3 21 980 Kč
16" Slitinový Nokian WR SUV 3 29 980 Kč
16" Slitinový Nokian WR SUV 3 31 980 Kč

OUTLANDER

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
16" Ocelový Nokian WR SUV 3 21 980 Kč
16" Slitinový Nokian WR SUV 3 29 980 Kč
16" Slitinový Nokian WR SUV 3 31 980 Kč

L200

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
16" Ocelový Nokian WR C3 16 980 Kč
16" Slitinový Nokian Rotiiva AT 31 980 Kč
17" Slitinový Nokian Rotiiva AT 38 980 Kč

Nová L200

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
16" Ocelový Nokian Rotiiva AT 23 980 Kč
16" Slitinový Nokian Rotiiva AT 31 980 Kč
18" Slitinový Nokian WR SUV 4 46 980 Kč

Pro více stylu - ASX / ECLIPSE CROSS / OUTLANDER

RozměrTyp diskuDezénAkční cena
17" Slitinový Nokian WR SUV 3 34 980 Kč
18" Slitinový Nokian WR SUV 3 43 980 Kč
18" Slitinový Nokian WR SUV 4 45 980 Kč

*pro detail kompletní sady klikněte na červené číslo

Pozn.: Na vozy Eclipse Cross, Outlander a L200 s 18" koly z výroby nelze montovat 16" zimní kola z důvodu větších brzd. Informujte se u Vašeho dealera Mitsubishi na vhodná kola pro Váš vůz. Pokud zvolíte kola s jiným rozměrem, než je vůz vyroben z výroby, bude třeba dodatečný zápis alternativního rozměru do Osvědčení vozidla na základě Typového listu, který vystaví Váš dealer Mitsubishi.

Záruka Nokian Tyres Aramid

 

Aramid chrání lidské životy v neprůstřelných vestách a nyní poskytuje i vyšší odolnost a ochranu pro překvapivé situace na Vašich cestách, dokonce i více. Jedinečná Záruka Nokian Tyres Aramid je poskytována k vybraným pneumatikám pro vozy SUV. V případě náhodného poškození na bočnici získáte novou pneumatiku odpovídajícího typu. Podrobné informace obdržíte u Vašeho prodejce Mitsubishi nebo na www.nokiantyres.cz.

Nokian Tyres

Nokian Tyres Aramid

MITSUBISHI PAKET NAVI

PAKET NAVI

 • 6,5" barevná dotyková LCD obrazovka
 • rádio s funkcí DAB
 • přehrávač CD/DVD/MP3
 • vestavěná navigace TomTom
 • podpora Android Auto™ a Apple CarPlay™
 • Bluetooth® handsfree
 • zadní parkovací kamera

Technologie Apple CarPlay™ a Android Auto™ Vám umožní využívat vybrané funkce a aplikace v prostředí, které důvěrně znáte ze svého telefonu. Tato technologie tak výrazně zvyšuje Vaši bezpečnost za volantem.

Tato nabídka je vhodná pro vybrané výbavy vozů ASX, Eclipse Cross, Outlander a L200 od roku 2013. Možnost využití pro Váš vůz konzultujte s Vaším servisem Mitsubishi.

NEZÁVISLÉ TOPENÍ

Nezávislé topení Webasto v automobilu představuje pro stále více lidí nový rozměr požitku z jízdy. Je to pravý luxus, který si nyní můžete dopřát a denně si jej užívat! Nechte se tímto komfortem hýčkat, dopřejte sobě i své rodině kvalitnější životní styl a prožijte zimu v teple.
P. S. Začnete se těšit do vyhřátého vozu!

Mitsubishi příslušenství

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku originálního příslušenství, mimo jiné i střešní boxy a parkovací senzory se zobrazením na obrazovce.

Parkovací senzory

Senzory

 • Vedle zvukové indikace překážky zobrazuje její vzdálenost a pozici na displeji parkovací kamery. V případě hrozící srážky zobrazí varování STOP.
 • Vhodné pro kombinaci s parkovacími kamerami se zobrazením na audiosystémech Mitsubishi s dotykovou obrazovkou, navigačními systémy Mitsubishi i Pioneer.

Střešní boxy

 

Střešní boxy

 

 

 • Atraktivní design, čistý aerodynamický tvar
 • U modelu Tirol ocelové křídlo jako výztuž víka a ocelová bezpečnostní výztuha ve špičce boxu
 • Vyrobeny z kvalitního 5mm ABS plastu
 • Oboustranné otevírání, centrální zamykání
 • Uchycení do T-drážky, popřípadě rychloupínacím systémem

 

Kompletní nabídku pro zimní kampaň si můžete stáhnout ZDE.

PROČ VYUŽÍVAT AUTORIZOVANÝ SERVIS MITSUBISHI

Aby Váš vůz dlouho dobře fungoval, spoléháme se výhradně na originální díly Mitsubishi a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. U Mitsubishi se staráme nejen o Váš vůz, ale staráme se i o Vás – našeho zákazníka. Využívat poprodejní služby u autorizovaného dealera Mitsubishi znamená, že získáte profesionální servis za plně konkurenceschopnou cenu dle Vašeho očekávání. A pro váš Vůz to představuje radost z jízdy, spolehlivost, bezpečnost a příznivou zůstatkovou hodnotu ojetého vozu.

MITSUBISHI ONLINE SERVIS

Nejjednodušší cesta k Vašemu servisu Mitsubishi. Zadejte informace o Vás a Vašem voze, zvolte si servis Mitsubishi a zadejte Váš požadavek. V nejbližší době budete kontaktováni servisem pro potvrzení vhodného termínu.

24 hodin denně u Vás doma nebo v kanceláři

Mitsubishi On-Line Servis

PROGRAM ZAPŮJČENÍ NÁHRADNÍCH VOZIDEL

 • Náhradní vozidlo si můžete převzít v kterémkoli autorizovaném servisu Mitsubishi Motors
 • Vozidla jsou ve 100% technickém stavu a čistotě
 • Každý vůz má platnou dálniční známku, povinnou výbavu a zákonné pojištění vč. havarijního
 • Ceny půjčovného jsou stanoveny velmi příznivě

Zapůjčení náhradních vozidel

 

ASISTENČNÍ SLUŽBA MAP

Asistenční služba MAP je k dispozici všem majitelům nových vozidel značky Mitsubishi, a to po dobu 3 let od začátku platnosti záruky. Po skončení základní doby platnosti asistenční služby MAP stačí navštívit autorizovaný servis, absolvovat pravidelnou servisní prohlídku Vašeho vozu, a tím získat asistenční službu MAP na další 1 rok zcela zdarma!!!

Asistenční služba MAP

VĚRNOSTNÍ PROGRAM PRO MAJITELE STARŠÍCH VOZŮ

 • BONUS 5+ -> sleva 10% na náhradní díly pro vozy starší 5 let
 • BONUS 7+ -> sleva 15% na náhradní díly pro vozy starší 7 let 
 • BONUS 10+ -> sleva 20% na náhradní díly pro vozy starší 10 let

 

 Věrnostní program Bonus+

 

Tato nabídka platí od 7. října do 21. prosince 2019, nebo do vyčerpání zásob. Ceny jsou uvedeny včetně slev a DPH, bez montáže. Podrobné informace o nabídce a nákladech montáže uvedených produktů poskytne Váš autorizovaný servis Mitsubishi. Změny a tiskové chyby vyhrazeny.